Oğuzhan Uğur Hakan Şükür'ün hesabını etiketleyerek, "Bir zamanlar 'kral' dediğim. Milli formada yazan adını öptüğüm beyefendi. Siz mesela katılır mıydınız?" ifadesini kullanan Uğur, daha sonra paylaşımı sildi.


cumuryet.com.tr'de Yer alan bir habere göre FETÖ firarisi eski AKP milletvekili Hakan Şükür'e YouTube programı için yaptığı daveti geri çeken Oğuzhan Uğur, hatalı olduğunu belirtip "FETÖ’ye sempati kazandırma ihtimalini ve tek bir kişiyi bile kandırması riskini göze almamalıyım" dedi.


FETÖ firarisi eski AKP milletvekili ve eski milli futbolcu Hakan Şükür'ü Twitter hesabından yaptığı paylaşım ile Youtube programına davet eden Oğuzhan Uğur, tepkilerin ardından paylaşımını silmişti.


Uğur, davetinden vazgeçmesine rağmen konunun tartışılması ve kendisine yönelik eleştirilmeye devam etmesi üzerine bir açıklama yaptı.


Uğur, Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklaması:


"Hakan Şükür’e yaptığım daveti, samimi eleştirileri tek tek okuyarak tekrar değerlendirdim. Babamla da uzun bir konuşma yaptım. Kendisine konuşma hakkı verip, FETÖ’ye sempati kazandırma ihtimalini ve tek bir kişiyi bile kandırması riskini göze almamalıyım. Acele karar vermişim. 


Tabii bunu da parça parça atacakları için “korkak” diyecekler ama ben hatamı kabul ederim. Soru sormak asıl benim hakkım kafasıyla baktım. Tam tartamamışım.???? Bu arada halen beni fetöcülükle suçlayan eski fetö aşıklarıyla yüzleşmeye hazırım. =) onda sıkıntı yok.


Fetöcüler siz de merak etmeyin. Siyaset konusunu kapatınca babamı da konuk alacağım."Daha yeni Daha eski