Hot Posts

6/recent/ticker-posts

Kullanım Şartları

1. Siteye erişmek ve kullanmak

EnesBiltur.org haber sitesine erişmek ve kullanmak, aşağıdaki koşullara uygun olmayan kullanımları içermemelidir:

a) Yasadışı faaliyetlerde bulunmak;

b) Siteyi başkalarına zarar vermek veya sitenin normal işleyişini engellemek;

c) Siteyi yanıltıcı amaçlar için kullanmak;

d) Siteyi ticari amaçlar için kullanmak.

2. Site içeriği

EnesBiltur.org haber sitesinde yer alan her türlü içerik, sadece bilgi amaçlıdır ve haber niteliği taşır. Site içeriği, değiştirilebilir, güncellenebilir veya kaldırılabilir. EnesBiltur, haber içeriklerinin doğruluğu ve güncelliği konusunda mümkün olan en yüksek standartları taşımak için çalışır, ancak herhangi bir garanti vermez.

3. Fikri mülkiyet hakları

EnesBiltur.org haber sitesinde yer alan her türlü fikri mülkiyet hakkı (marka, logo, yazılım, resimler vb.) sahibi EnesBiltur'a aittir. Siteye erişim ve kullanım hakkı, site içeriği hakkında herhangi bir hak veya lisans vermez.

4. Garanti Reddi

EnesBiltur.org haber sitesi ve içeriği "olduğu gibi" sunulur ve herhangi bir garanti verilmez. EnesBiltur, sitede yer alan haberlerin doğruluğu, güvenilirliği, eksiksizliği, performansı veya belirli bir amaca uygunluğu hakkında herhangi bir garanti vermez.

5. Sorumluluk Sınırlaması

EnesBiltur.org haber sitesinin kullanımından kaynaklanabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, özel, arızi, cezai veya sonuçsal zararlar için EnesBiltur sorumlu tutulamaz.

6. Değişiklikler

EnesBiltur, bu Kullanım Şartlarını tek taraflı olarak değiştirme hakkına sahiptir. Bu nedenle, siteyi kullanmadan önce bu şartları kontrol etmeniz önerilir.

7. Uyuşmazlıkların Çözümü

Bu Kullanım Şartlarına ilişkin uyuşmazlıkların çözümü için İstanbul Anadolu Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

Bu Kullanım Şartları, EnesBiltur.org haber sitesinin kullanımına ilişkin hükümler içerir ve sitenin kullanımı, bu şartlara uygun olmalıdır.